• Kwiecień 14, 2015

PACHNIEĆ GLAMOUR

IMG_8322 c

Lśni i błyszczy, zachwyca. Zwraca na siebie uwagę gdziekolwiek się pojawi, a jeszcze długo po jej wyjściu w powietrzu czuć ten niesamowity zapach. Jej zapach. A ty tylko dumasz, co to za perfumy?? Że też jej nie zapytałam. Muszę je mieć! Na poszukiwania mojego idealnego zapachu glamour pojechałam wraz z Asią w sobotę do pewnej perfumerii w Warszawie.

Perfumeria E-Glamour, bo o niej mowa, zajmuje się sprzedażą i dystrybucją perfum już od 9 lat (!). W tym czasie zdobyła między innymi II miejsce w rankingu perfumerii i drogerii internetowych (2014) czy III miejsce w rankingu sklepów internetowych wg Opineo.pl (2015, kategoria zdrowie i uroda). Do tej pory działała tylko w internecie i właśnie w sobotę miało miejsce oficjalne otwarcie jej pierwszego stacjonarnego sklepu w Polsce.

IMG_8283 b

Szczerze mówiąc nie zdarzyło mi się nigdy wcześniej robić zakupów w tej perfumerii, ale chyba tylko dlatego, że w ogóle nie kupuję perfum w sieci. Za dużo napotykałam podróbek. Jednak po wnikliwym przegrzebaniu różnych forum i serwisów tematycznych muszę przyznać, że sklep E-Glamour cieszy się naprawdę dobrą opinią i zaufaniem śród internautek, a na dodatek ma bardzo atrakcyjne ceny oraz ogromny asortyment (i to nie tylko oryginalnych perfum).

IMG_8331 b

W dniu otwarcia był sycący tort, atrakcyjne rabaty i upominki. Jednak to, co najbardziej mnie urzekło w stacjonarnym sklepie E-Glamour, to fantastyczna obsługa. Panie cierpliwie odpowiadały na każde zadane pytanie, rzeczowo doradzały – miały bardzo dobrą wiedzę o produktach, a przy tym nie namawiały nachalnie do zakupu, co niestety często mnie spotyka w innych perfumeriach. Ogromny plus za to!

IMG_8310 b

Ja nie byłabym oczywiście sobą, gdybym nie wyszła ze sklepu bez kupienia czegoś dla moich dzieci. I tak oto do domu wróciła ze mną urocza szczotka Tangle Teezer. A że tego dnia na wszystkie zakupy obowiązywał rabat 10% to i wyrzut sumienia był mniejszy.

A to my – prawdziwe kobiety glamour!

IMG_8356 a

 Perfumeria E-Glamour.pl, C.H. Tesco Extra, ul. Górczewska 212-226, Warszawa

Zostaw komentarz