• Październik 07, 2016

JAK ZACHĘCIĆ DZIECKO DO MYCIA ZĘBÓW? #KONKURS SZCZOTECZKA ISSA

ISSA
Regularne mycie zębów przez dzieci jest bardzo ważne. I nie chodzi tutaj wyłącznie o zdrowie mleczaków, ale o nawyki, które zostaną z naszymi dziećmi na całe życie. Więc jak zachęcić dziecko do mycia zębów?

U nas świetnie sprawdza się to, że zęby myjemy zazwyczaj razem. To znaczy, że kiedy moje dzieci myją zęby, ja myję swoje. Czasami dzieciaki myją zęby mi, a ja im (poprawiając przy okazji ich nie zawsze dokładne mycie). Często śpiewamy też piosenki typu „Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda….”, która przy okazji mierzy nam czas mycia ząbków. I w ogóle mamy z tego dużo frajdy.

Bardzo pomaga nam także pozwalanie naszym dzieciom na samodzielny wybór szczoteczki spośród tych wskazanych przez nas. Dziecko zawsze czuje się wtedy ważne i o wiele chętniej sięga po wybrany przez siebie gadżet. A jak szczoteczka jest do tego jeszcze mega atrakcyjna i inna niż wszystkie to już w ogóle jest szał. Jak np. w przypadku szczoteczek, o których chcę Wam dzisiaj opowiedzieć.

Jakiś czas temu w nasze ręce trafiły wyjątkowe szczoteczki do zębów od Foreo – ISSA dla mnie i ISSA mini dla Dusi. Duśka oczywiście sama wybrała sobie kolor swojej szczoteczki spośród 4 dostępnych i powiem Wam, że nie jest to kolejna elektryczna szczoteczka do zębów – to jest kosmos!

ISSA mini
ISSA to połączenie sonicznej pulsacji i silikonowego designu, dzięki czemu ISSA nie tylko czyści, ale i wybiela zęby. Cała jest wykonana z miłego w dotyku, aksamitnego silikonu, wodoodporna i po prostu… piękna. Co ciekawe, nie ma stacji dokującej, której kable zawalają pół umywalki czy blatu w łazience – ładuje się ją przez port USB i (uwaga!) jednogodzinne ładowanie wystarcza na pół roku regularnego użytkowania! Główkę zaś wystarczy zmieniać raz na rok – jest mega higieniczna ze względu na materiał z jakiego jest wykonana.

SZCZOTECZKA ISSA
ISSA zrobiona jest z silikonu, który naturalnie generuje dużą siłę tarcia, z drugiej strony jest mega łagodny dla dziąseł, więc nie ma czegoś takiego jak podrażnione, krwawiące dziąsła. Używamy jej tak samo jak standardowej manualnej szczoteczki do zębów. Tyle tylko, że po nałożeniu pasty włączamy ją przyciskiem i dopiero przykładamy do zębów i normalnie szczotkujemy. Szczoteczka co 30 sekund daje też znać o upływie czasu – wtedy pulsacje na krótki moment zatrzymują się.

FOREO ISSA MINI
ISSA dla dorosłych ma regulowaną moc pulsacji (do 11’000 pulsacji na minutę!) i 8 poziomów intensywności, a ISSA mini dla dzieci (od 5 roku życia) do 9’000 pulsacji na minutę. ISSA mini nie ma regulowanej intensywności, za to ma lampkę kontrolną Smiley’s. Tzn. kiedy miną dwie minuty od rozpoczęcia szczotkowania, wtedy zapala się symbol uśmiechniętej buzi. Jeżeli dziecko będzie myło ząbki krócej – zobaczy i smutną i wesołą minę. Za to jeżeli ząbki nie były myte przez 12 godzin na szczoteczce będzie się świecić smutas. Dusia zawsze wnikliwie obserwuje kątem oka czy wesoła buźka już się zaświeciła czy też nie. To świetny i bardzo przydatny bajer!

ISSA MINI FOREO
Jak sami widzicie to wyjątkowa szczoteczka do zębów i tym milej jest mi poinformować, że każda z Was ma szansę wygrać szczoteczkę ISSA mini dla swojego dziecka! Wystarczy wziąć udział w poniższym konkursie.


*** KONKURS ***

Napisz, jak zachęcasz swoje dziecko do mycia zębów i wygraj szczoteczkę ISSA mini!


ZASADY KONKURSU:

– W komentarzu pod tym postem napisz, w jaki sposób zachęcasz swoje dziecko do mycia zębów?

NAGRODY:

1 x szczoteczka ISSA mini o wartości 399 PLN

CZAS TRWANIA KONKURSU I WYŁONIENIE ZWYCIĘZCÓW:

ZGŁOSZENIA: do godziny 23:59 dnia 17.10.2016
WYNIKI: 20.10.2016 na blogu pod tym postem

Pełny regulamin TUTAJ

POWODZENIA!


———- AKTUALIZACJA 20.10.2016 ———-


WYNIKI KONKURSU

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi! :)
Szczoteczkę ISSA mini wygrywa Anna Gałaszewska

GRATULUJĘ!

Zostaw komentarz