• Marzec 19, 2017

WIOSENNE NOWOŚCI – KLUB MAM EKSPERTEK

W zeszłym tygodniu miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Klubu Mam Ekspertek, które odbyło się w znanej i lubianej przez nas warszawskiej sali zabaw Fikołki mieszczącej się w CH Arkadia. Podczas tego spotkania poznałam ciekawe produkty dla mam i dzieci, o których chciałabym Wam dzisiaj krótko opowiedzieć.

SMART TRIKE

W skład linii Smart Trike wchodzą hulajnogi zarówno dla dzieci od 15 miesiąca życia (Smart Trike Scooter T1), jak i przedszkolaków (Smart Trike Scooter T5), a także jeździki, rowerki biegowe czy pojazdy 4 i 5 w 1. Produkty te charakteryzują się dobrą jakością i atrakcyjną ceną – koniecznie weźcie je pod uwagę planując zakup nowego pojazdu dla waszego dziecka. Do kupienia TUTAJ.

K’S KIDS

To marka z bardzo interesującymi i edukacyjnymi zabawkami, którą zresztą znamy od dawna – pisałam już o niej TUTAJ i TUTAJ. Oprócz Lalki Malowanki czy Przytulanki interaktywnej „Julia uczy mówić”, moją uwagę zwróciły mięciutkie, gumowe klocki Popboblocks. Zapewnią one najmłodszym dzieciom niekończącą się, ale i bezpieczną zabawę. Zabawki K’s Kids do kupienia TUTAJ.

BYŁO SOBIE ŻYCIE

Czy wiecie, że w tym roku mija 30 lat od kiedy „Było sobie życie” po raz pierwszy trafiło na ekrany telewizorów i skradło nasze serca?? To jedna z nielicznych serii, która przywołuje w mojej głowie wspomnienia z dzieciństwa… Z okazji jubileuszu wydawnictwo Hippocampus wydało właśnie Złotą Kolekcję tej serii w wersji HD czyli komplet 6 płyt DVD, na który składa się 26 odcinków, łącznie 10 godzin filmów! Do nabycia w salonach Empik.

MONOPOLY JUNIOR

To kultowa gra, którą większość z nas ma w swoim domu. Tym razem poznałam ją w zupełnie nowej odsłonie tj. Monopoly Junior ze Świnką Peppą! Dzięki niej już 4-latki mogą stawiać swoje pierwsze kroki w świecie gry ekonomicznej. W zabawie towarzyszyć im będą postacie z ulubionych bajek, wraz z którymi będą trenować umiejętności liczenia, a także podejmą pierwsze ważne decyzje ekonomiczne. Do nabycia TUTAJ.

Marka Winning Moves obok Monopoly zaprezentowała nam również takie gry jak Top Trumps (alternatywę dla karcianej gry w wojnę) w wersji z księżniczkami, Avengers, Psim Patrolem czy Trolami, a także Zgadnij Kto to? z reprezentacją Polski w piłce nożnej czy Świnką Peppą. Do kupienia TU.

DODDLE BAGS

A ten produkt skradł moje serce. Doddle Bags to proste torebki z jednej strony zamykane strunowo, a z drugiej na zakrętkę. Dostępne są także końcówki w postaci łyżeczki czy… pędzelków! Dzięki temu w torebce tej możemy zamknąć nie tylko napój, mus owocowy na spacer czy szampon na wyjazd, ale także farbę do malowania. Saszetki te nie zawierają ftalanów, Bisfenolu A i PVC, są wielokrotnego użytku i można je myć w zmywarce, a pojemność 100 ml umożliwia zabranie ich na pokład samolotu. Uwielbiam je i tyle.

GOŚĆ SPECJALNY – BEATA SADOWSKA

Gościem specjalnym naszego spotkania była dziennikarka, biegaczka, ale przede wszystkim wyjątkowa mama – autorka popularnych książek propagujących zdrowy styl życia razem z dziećmi czyli Beata Sadowska. Do tej pory na rynku ukazały się 3 jej książki tj. „I jak tu nie biegać?”, „I jak tu nie jeść?” oraz „I jak tu nie podróżować z dzieckiem?”. Każda z nich porusza inny temat w zupełnie nietuzinkowy sposób, a przemyślenia autorki przeplatają się tutaj z poradami ekspertów i zdjęciami z prywatnego albumu Beaty. Całość czyta się lekko i przyjemnie! Do kupienia TUTAJ.

MAŁY TEATR ILUSTRACJI

Podczas spotkania dla naszych dzieci wystąpił zaś Mały Teatr Ilustracji, który z powodzeniem wykorzystuje niezwykle ciekawą, starą japońską technikę teatru ilustracji zwaną Kamishibai. Autorzy sami ilustrują swoje spektakle i warsztaty, tworząc przedstawienia na podstawie znanych baśni, legend i wierszy, a dzięki nim nasze dzieci siedziały jak zaczarowane!

Lubię te nasze spotkania ;)

1 komentarz

  • Maria

    Maj 19, 05 2017 11:38:55

    Świetne te Monopoly ze Świnką Peppą. Moja córka ją uwielbia, więc pewnie i gra przypadłaby jej do gustu :)

Zostaw komentarz