WSPÓŁPRACA

MAMOHOLICZKA.PL TO POPULARNY BLOG PARENTINGOWY ORAZ AKTYWNA SPOŁECZNOŚĆ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH.


Na blogu, poza subiektywnym spojrzeniem na mój świat, można przeczytać także recenzje ciekawych produktów dla mam, kobiet i dzieci. Ocena, poza użytkową stroną produktu, opisuje także szczere emocje towarzyszące nam podczas testowania danego gadżetu. To kopalnia insight’ów.


MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY – BLOG:


– RECENZJA PRODUKTU, USŁUGI, WYDARZENIA

Otrzymany produkt namiętnie testuję ja i/lub moje dzieci (7 – letnia Dusia & 4 – letni Staś & niemowlak Jerzyk). Ponieważ zależy mi na zaufaniu czytelników moja recenzja jest oceną niezależną i subiektywną, ale bez obaw – zazwyczaj odmawiam, jeżeli z góry wiem, że dany produkt się u nas nie sprawdzi i poniesie sromotną porażkę.

– ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gotowy tekst dostarczony przez klienta lub artykuł napisany przeze mnie na podstawie otrzymanych materiałów. Pozycja taka zostanie oznaczona jako sponsorowana.

– KONKURS

Organizacja konkursu na blogu i/lub Facebook’u – zazwyczaj konkurs powiązany jest z testem produktu/nagrody, więc konieczne jest jego wcześniejsze przetestowanie: niech czytelnicy wiedzą, że warto o niego zawalczyć!

– BANNER REKLAMOWY

Bannery najczęściej zamieszczam w bocznej szpalcie bloga i są one widoczne na stronie głównej oraz wszystkich podstronach – nie wykluczam jednak innych lokalizacji. Rozliczenie zawsze obejmuje czas emisji bannera – nie jego klikalność.


Inne pomysły na współpracę?

Napisz do mnie!
kontakt@mamoholiczka.pl


DOTĄD WSPÓŁPRACOWAŁAM M.IN. Z:

LOGO WSPÓŁPRACA

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!